Без категория

МАГИЯТА НА ПЕСЕНТА

    Музиката… Едва ли има човек, до когото тя да не се е докоснала… Едва  ли има някой, който да не е изпитвал нейния чар. Могъществото ѝ да завладява в миг човешките  сърца е отдавна известно… Музиката… бягство от скуката… бягство от трудностите… от реалността… бягство от самия себе си, дори…  Само ти… и ТЯ – слети в едно – Блаженство! Музиката… Помага ни да открием себе си. Учи ни как да живеем, защото песента е пътят, който свързва хората, дори когато думите не стигат… Тя е нашето „бягство“ от реалността. Нашият пристан и утеха.  Вътрешното ни  „Аз“, изразено толкова просто чрез няколко ноти. Изглежда толкова лесно, а е толкова трудно. Непостижимо за някои и дарба за други. Благословия да създават щастие… за хората.  В нашият празничен концерт  „МАГИЯТА НА ПЕСЕНТА”  публиката се наслади на прекрасните изпълнения  на ФА „Първомай” с ръководители Кичка Петкова, Петър Тенев и Адриян Драгославов, Група „Чародейка”  и ДФПГ „Тракийче” с ръководител Ангел Ангелов.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *